Referencie

Aquapark Tatralandia – Tropical paradise

25. decemba 2012 otvorili v aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši unikátny projekt Tropical Paradise. Stavba je v tvare morskej mušle, ktorej vnútorný priestor je riešený ako kúsok karibského tropického raja s priemernou teplotou 30°C a s originálnou tropickou flórou.

Pozrieť viac

Rodinný dom – štuková výzdoba

Taliansko je krajinou dizajnu. Bolo nám potešením spolupracovať s na tvorbe interiéru rodinného sídla ktoré je postavené bez kompromisov podľa spomínaného Talianskeho dizajnu. Útulný priestor je veľmi citlovo doladený k dokonalosti.

Pozrieť viac

Aquapark Tatralandia – Vstupná hala

 

V priebehu roku 2014 sme pracovali spolu s tímom investora – Aquapark Tatralandia a architektonickou kanceláriou GAM na nových vstupných priestoroch do aquaparku. Hlavnou myšlienkou bolo ukázať návštevníkovi  na čo sa môže  za bránami pokladní tešiť.

Pozrieť viac

Svietiaci strom v kancelárii

Myšlienka stromu ktorý tvorí dominantu priestoru a umožní presné naladenie ferebnej scény bol technický rébus. Riešením bola kovová konštrukcia na ktorej sme použili takmer 800 metrov oceľových profilov a 7,5 km opických vlákien ktoré privádzali svetlo ku každému listu na korune s rozmerom 7x4m.

Pozrieť viac

Chateau Appony – kompletná rekonštrukcia kaštieľa v Oponiciach

Chateau Appony je renesančný kaštieľ, nachádzajúci sa nedaleko Nitry v obci Oponice. Komplex kaštieľa je v súčastnosti po kompletnej rekonštrukcii a využíva sa ako štvorhviezdičkový hotel. Naša firma kompletne obnovila štukovú výzdobu kaštiela.

Pozrieť viac

Techmánia Plzeň – strom

Techmánia je interaktívnym centrom pre deti zamerané na vedu a techniku. V novootvorenej sekcii pre najmenšie deti sme vyrobili monumentálny strom s lianami na ktorý sa dá aj liesť.

Pozrieť viac

Kancelária Sygic- Relaxačná miestnosť

V spolupráci s kreatívnym tímom spoločnosti Sygic sme zariadili miestnosť, v ktorej zamestnanci načerpajú inšpiráciu a energiu potrebnú na vývoj navigácie, ktorú máte v mobile možno aj vy.

Pozrieť viac

Fasádne lišty- rodinný dom

Rodinný dom s manzardovou strechou. Na okná vo vikieroch sme použili ozdobnú fasádnu lištu a reliéf. Dominantou vstupu sú stĺpy, ktoré sme dozdobili hlavicou a pätkou. Elaganciu celej fasády dotvávajú kované zábradlia a štýlové okná.

Pozrieť viac

Uholné steny pre banské múzeum Handlová

Múzeum  ponúka aj prierez históriou baníctva v tomto regióne. V múzeu sme realizovali imitácie uholných stien a diorámy s autentickými banskými strojmi. Budeme radi ak banské múzeum v Handlovej najštívite aj vy.

Pozrieť viac

Potrebujete sa poradiť s odborníkmi? Sme tu pre Vás.